Skip To Main Content

Staff Directory

Search Results

1 2 3 > showing 1 - 50 of 134 constituents

Julia Adams

Secondary Language Arts, 8th Grade Explorers

Sara Ahearn

Special Education Paraprofessional

Sara Ahearn

Special Education Paraprofessional

Hanna Altameimi

Special Education Paraprofessional

Andrea Angelo

Special Education Speech Language Pathologist

Laura Beckhard

Special Education Teacher

Brittany Belgeri

Social Studies, 6TH GRADE SEARCHERS

Rachelle Berkley

Academic Stretch

Julie Bibb

Secretary, MAIN OFFICE / GABRIS

Brooke Biernbaum

Facs, ENCORE FACS

Jennifer Biundo

Special Education Registered Behavior Technician

Maleah Brown

Social Studies;Secondary Science, SEEKERS SCIENCE SOCIAL STUDIES

Brian Carpenter

French, ENCORE

Melissa Castens

Special Education Teacher

Melissa Castens

Special Education Teacher

Stephanee Cervantes

Counselor, 8TH GRADE

Amber Choate

Secondary Language Arts, 8TH GRADE EXPLORERS

Carly Clonts

Special Education Diagnostic Intern

Meghan Cohen

Special Education Teacher

Christopher Colgren

Principal Middle School

Cari Cowan

Secondary Language Arts, VOYAGER LANGUAGE ARTS

Nicole Cramer

Orchestra, Encore

Dalton Crump

Custodian 2

Patricia Cummings

Child Nutrition Assistant

Jennifer Danner

Secondary Math;Trip Chaperone, 7th Grade Olympic

Patricia Dean

Special Education Teacher

Hope Declue

Secondary Language Arts, 6th Grade Seeker

Amanda Delmain

Secondary Language Arts, 6th Grade Seeker

Jacob Diener

School Resource Officer

Danielle Dolan

Secondary Science, 7th Grade Olympic

Nicole Domachowski

Special Education Aba Associate

Sam Dudley

Secondary Science, SEEKERS - SCIENCE

Kaitlyn Dunn

Social Studies;Club Volleyball Coach-Assist;Club Volleyball Coach-Head;Club Vb Program Instructor, EXPLORERS SOCIAL STUDIES

Amy Earley

Registrar

Linda Edwards

Child Nutrition Assistant

Polly Ehlert

Drama/Speech, ENCORE

Catherine Elking

Traveling Spanish Teacher, ENCORE SPANISH

Dianne Elson

Special Education Paraprofessional

Dianne Elson

Special Education Paraprofessional

Merit Emberton

Special Education Teacher

Taryn Fennessey

Secondary Language Arts, 6th Grade Searchers

Michele Forrest

Secondary Language Arts, 7TH GRADE OLYMPIC

Edward Fox

Custodian Head

Adam Gabris

Principal Middle Sch Assistant

Andrea Garner

Secretary, MAIN OFFICE / COLGREN

Ryan Giesing

Social Studies, VOYAGERS SOCIAL STUDIES

Ashley Grace

Secondary Language Arts, SEARCHERS - LANGUAGE ARTS

Ryan Grice

Special Education Teacher

Nicole Griffing

Physical Education, 8TH GRADE VOYAGER

Sarah Guest

Secretary, MAIN OFFICE / ATTENDANCE
1 2 3 > showing 1 - 50 of 134 constituents